O WYDARZENIU

W ostatnich latach radykalnie zmieniły się zasady komunikacji z klientami. Natychmiastowa, indywidualna i skuteczna obsługa klienta jest teraz nowym standardem. Bardziej niż jakiekolwiek inne kanały komunikacji, service desk jest Twoją najlepszą szansą na bezpośredni kontakt z klientem w celu rozwiązania istniejących problemów, co pozwala na szybkie zdobycie (jak również szybką utratę) jego zaufania.

W jaki sposób dzisiejszy szybki rozwój firm i ciągłe zmiany w otoczeniu biznesowym mogą zapewnić najskuteczniejszą obsługę klientów oraz doprowadzić ich do odpowiedniego poziomu zaangażowania i zadowolenia?

Dołącz do nas na pierwszym seminarium Freshdesk w Polsce. Znajdź odpowiedzi na swoje pytania i dowiedz się, jak w najlepszy z możliwych sposobów wyprzedzić zmieniające się tendencje obsługi klienta.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ

Nowe inspiracje oraz pomysły na poprawę obsługi klienta.

Poznasz możliwości oceny obsługi klienta.

Dowiesz się więcej o nowych trendach w obszarze usług service desk.

Agenda

Poczęstunki oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych

Poznaj Freshdesk

Kim jesteśmy i co robimy - wprowadzenie.

Prelegent : Piotr Dorosz, Prezes Zarządu, InTENSO

Freshdesk Journey

The story of who we (Freshdesk) are and how we came to be
Krish Ramachandran, Director of Channel Sales, Freshdesk.

Przerwa kawowa

“Customer Happiness, Refreshingly Easy” - Prezentacje produktów Freshdesk

Prowadzone na żywo prezentacje, które pomogą Ci błyskawicznie poznać wszystkie możliwości produktów Freshdesk

Obsługa Klienta - Panel Dyskusyjny

Wyzwania i codzienne problemy. Dyskusja na temat sposobów służących ułatwieniu wykonania swoich obowiązków w obszarze wsparcia klientów.

Prelegent : TBD

Lunch oraz nawiązywanie kontaktów biznesowych

Prelegenci

Piotr Dorosz

Prezes Zarządu, InTENSO

Przedsiębiorca, współzałożyciel i udziałowiec InTENSO Sp. z o.o., spółki tworzącej i wdrażającej nowoczesne technologie na potrzeby biznesu. W spółce odpowiedzialny za zarządzanie obszarami sprzedaży i strategii rozwoju firmy. Posiada bogate doświadczenia związane z pozyskiwaniem wymagań, modelowaniem i projektowaniem systemów oraz zarządzaniem projektami informatycznymi i inwestycyjnymi. Brał udział w wielu projektach i przedsięwzięciach biznesowych realizowanych między innymi dla: BZWKB, Credit Agricole, ING Bank Śląski, HSBC Bank Polska. Współtwórca i udziałowiec kilku przedsięwzięć i spółek internetowych – między innymi Serwis Prawa, JakoscObslugi.pl oraz InLabs (projekty mobile i społecznościowe) oraz Revenue Group (systemy wspierające i automatyzujące obszar marketingu). Od 2007 roku trener współpracujący z Octigo.pl, prowadzący szkolenia oraz gry symulacyjne w zakresie zarządzania projektami m.in. dla Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu i Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie. Absolwent wydziału Informatyki i Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej oraz Executive MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Prywatnie pasjonat sportu oraz tata Zuzi i Antka.

Krzysztof Skoropada

Kierownik ds. rozwoju produktu, InTENSO

Project Manager związany z InTENSO od 2011 roku. Kierował projektami i przedsięwzięciami biznesowymi realizowanymi między innymi dla: ING Bank Śląski, BZWBK, Valeant, MetLife, Czerwona Torebka, Allegro czy ALDI. Pomysłodawca wielu aplikacji sprzedawanych na całym świecie. Absolwent wydziału Podstawowych Problemów Techniki na Politechnice Wrocławskiej. W latach 2011-2013 ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku Zarządzanie Innowacjami i Projektami. Posiada m.in. certyfikat ITIL Fundation i PRINCE2.

Krish Ramachandran

Kierownik kanałów sprzedaży, Freshdesk

Krish Ramachandran dołączył do Freshdesk w 2012 roku jako specjalista wsparcia sprzedaży na terenie APAC i rynkach wschodnich. Dzisiaj kieruje zespołem marketingowym oraz tworzy sieć 120 partnerów Freshdesk na obszerze 35 krajów.

Rejestracja

Liczba miejsc jest ograniczona. Zachęcamy do szybkiej rejestracji.

Rejestracja została zakończona

Thank you

We will get back to you soon.

×

Miejsce

  • Hotel InterContinental Warsaw
  • Emilii Plater 49
  • 00-125 Warszawa
  • Polska

Kontakt